ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!

ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Εορταγορά της “Φλόγας” στις 29-30/11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loraX
Mod

Αριθμός μηνυμάτων : 510
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Εορταγορά της “Φλόγας” στις 29-30/11   Σαβ 29 Νοε 2008, 00:27

Bazaar για τη λειτουργία του ξενώνα της «Φλόγας» διοργανώνει το Σάββατο 29 και την Κυριακή 30 Νοεμβρίου στον Πολιτιστικό Οργανισμό του Δήμου Αθηναίων (Ακαδημίας 50), ο Σύλλογος των Γονέων Παιδιών με Νεοπλασματικές Ασθένειες.
Το Σάββατο, η εορταγορά θα είναι ανοιχτή από τις 10:00 το πρωί έως τις 21:00 το βράδυ, ενώ την Κυριακή θα λειτουργήσει από τις 10:00 το πρωί έως τις 18:00 το απόγευμα.

Στο bazaar μπορεί κανείς να βρει χειροποίητα κοσμήματα, κεντήματα, Χριστουγεννιάτικα δώρα, είδη σπιτιού, παιχνίδια και σπιτικές λιχουδιές.

Τα έσοδα θα διατεθούν για τη λειτουργία του ξενώνα της «Φλόγας», όπου φιλοξενούνται παιδιά με καρκίνο που νοσηλεύονται στην Ογκολογική Κλινική του Νοσοκομείου Παίδων.

πηγη: www.cosmo.gr

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

σας το συνιστώ, είχα πάει πέρσι ως πωλήτρια και θα παώ και φέτος!τα έσοδα διατίθενται για αυτά τα παιδιά αποκλειστικά(το ξέρω γιατί η θεία μου είναι αντιπρόεδρος της "φλόγας")

Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 337
Registration date : 29/09/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εορταγορά της “Φλόγας” στις 29-30/11   Σαβ 29 Νοε 2008, 01:06

Πολύ ωραία πρωτοβουλία ! Ελπίζω το ποσό που θα συγκεντρωθεί να είναι μεγάλο !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://tilekouventoula.forumotion.net

Εορταγορά της “Φλόγας” στις 29-30/11
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ :: ΚΑΦΕΝΕΣ :: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ-
Μετάβαση σε: