ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Gossip Girl

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ηλικία : 32
Registration date : 15/10/2008

Gossip Girl Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2008, 13:13

Εμένα με κέρδισε πέρυσι αν και δεν είδα όλο τον κύκλο.. Είδα φέτος ότι το έφερε και το Σταρ. Το παρακολουθεί κανένας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://incognito.forumotion.com
A.R
Mod
A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 34
Registration date : 02/10/2008

Gossip Girl Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2008, 13:16

ακομα δεν δηλωσε παρον ο Gonzo.... periergo...! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo

Gonzo


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Registration date : 17/10/2008

Gossip Girl Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2008, 16:25

Prprpr παρών A.R . Αν και στον 1ο κύκλο κάπως με κούρασε το όλο σκηνικό γιατί το βασικότερο μειονέκτημα της σειράς είναι ότι ασχολείται με 1 θέμα που οι υπόλοιπες του είδους το αναπτύσουν αναγκαστικά λόγω έλειψης ιδεών μετά την xyz Season . Σε γενικές γραμμές θα έλεγα πως είναι 1 σειρά που αξίζει να της δώσεις πολλές ευκαιρίες για να την χωνέψεις και να την γουστάρεις . Αδυναμίες οι ακόλουθες : Serena Diva - Vanessa Love - Jenny Razz all the way και από τα guest Georgina Sparks 2kiss βεβαίως βεβαίως . Chuck Bass απλά 2opa αρχηγόπουλο δεν υπάρχει αυτό το άτομο Punk Wave Twisted Evil τί να Write τώρα ;;; Εκνευριστικοί χαρακτήρες που θέλω να ψοφολογήσουν χτες sadomazo assasin mercy χαλαρά οι Blair - Lilly - Rufus . Στην Αμερική παίζεται τώρα ο 2ος πολύ καλύτερος από τον 1ο κύκλο rocking .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vicky!!!

vicky!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/10/2008

Gossip Girl Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2008, 17:27

Έχω δει μερικά επεισόδια στο STAR....δεν τρελάθηκα κιόλας αλλά μου φάνηκε καλό
Τα επεισόδια είναι σύμφωνα με τα βιβλία που έχουν βγει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo

Gonzo


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Registration date : 17/10/2008

Gossip Girl Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2008, 18:44

Από ότι έχω διαβάσει σε διάφορα φόρα καμία σχέση με το βιβλίο μόνο τα ονόματα παραμένουν ίδια Razz .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vicky!!!

vicky!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/10/2008

Gossip Girl Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2008, 19:20

α καταλαβα...να μην μπω στον κοπο να τα διαβασω... Study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo

Gonzo


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Registration date : 17/10/2008

Gossip Girl Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeΚυρ 02 Νοε 2008, 22:38

Αν έχεις την εντύπωση πως θα μάθαινες πιο γρήγορα κάτι για την υπόθεση θα σου έλεγα πως όχι καλύτερα να μην τα διαβάσεις Tooth .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Gossip Girl
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ :: ΞΕΝΕΣ ΣΕΙΡΕΣ-
Μετάβαση σε: