ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Έχουμε και λέμε

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Έχουμε και λέμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έχουμε και λέμε   Έχουμε και λέμε Icon_minitimeΤετ 22 Οκτ 2008, 13:33

Μια δίωρη καθημερινή εκπομπή… γυναικείας παρέας, την οποία παρουσιάζουν πέντε γυναίκες, με κοινό χαρακτηριστικό την επιτυχία και την αναγνωρισιμότητα που έχει κερδίσει η κάθε μία στον τομέα της.
Κάθε παρουσιάστρια εισάγει ένα συγκεκριμένο θέμα και δίνει τον λόγο στους καλεσμένους. Στην εκπομπή αναλύονται όλα τα κοινωνικά θέματα, από τα πιο σοβαρά μέχρι τα πιο αστεία. Τα θέματα υποστηρίζονται από σχετικά video, τα οποία προκύπτουν είτε από πρωτογενή γυρίσματα, είτε από υλικό αρχείου.

Παραγωγή:Ελληνική
Σκηνοθέτης: Γ.Βαρελάς
Αρχισυνταξία: Κώστας Αρβανίτης
Δ/νση παραγωγής: Φ.Κανατσούλη, Γ.Στράγκας

Παρουσιαστής: Ρίκα Βαγιάννη, Μάρα Δαρμουσλή, Μανίνα Ζουμπουλάκη, Ρένια Λουιζίδου, Μάριον Μιχελιδάκη


η εκπομπή προβάλλεται 12-2 καθημερινά στην Ετ1.όσο την έχω δει μου άρεσε...δεν έχει τις χαζοζαρουμενιές των άλλων πρωινάδικων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ekiff
Mod
Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο
Registration date : 04/10/2008

Έχουμε και λέμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχουμε και λέμε   Έχουμε και λέμε Icon_minitimeΤετ 22 Οκτ 2008, 17:22

ενδιαφερουσα εκπομπή φάίνεται. παραξενευομαι γιατι δεν εχει ακουστεί καθόλου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έχουμε και λέμε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ :: ΕΡΤ :: ΕΚΠΟΜΠΕΣ & ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: