ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΤΟ FORUM ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ !!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το Chip chat topic

Πήγαινε κάτω 
+12
A.R
Gonzo
Fallen angel
loraX
Ekiff
kardoula
Panos
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
vicky!!!
y=αx+β
Eve
How bo you bo?
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 09 Φεβ 2009, 23:24

ρε παιδιά έχω πεθυμήσει την κινητικότητα του προηγούμενου φόρουμ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ηλιοσταλακτη




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 01/02/2009

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 10 Φεβ 2009, 19:14

χρονια πολλα και απο μένα Δημητρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 263
Registration date : 13/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 10 Φεβ 2009, 22:02

loraX έγραψε:
ρε παιδιά έχω πεθυμήσει την κινητικότητα του προηγούμενου φόρουμ...


Kαι γω το ιδιο Λυδια! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : Εδώ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ 13 Φεβ 2009, 02:45

Γεια σας. Είχα πολύ καιρό να μπω και είχα χάσει το δρόμο. Ευτυχώς σήμερα έριξε χαλάζι εδώ και το χρησιμοποίησα για να τα ρίχνω πίσω μου και έτσι βρήκα το δρόμο. Όμως έχω την εντύπωση ότι στο μεταξύ θα μου τα έχουνε φάει τίποτα πουλιά και ίσως δυσκολευτώ το γυρισμό. Δεν πειράζει, θα μείνω εδώ και θα πειράζω τη Γιώτα. Αλλά μπαααα, δε νομίζω να δυσκολευτώ. εγώ είμαι εξίσωση και τα βρίσκω όλα απλά λύνοντας τον εαυτό μου. Λείπω καιρό όμως και σας έχω ξεχάσει. Ποιά είναι η ηλιοστάλακτη; Είναι καιρικό φαινόμενο; Δε θυμάμαι. Τέλος πάντων, καληνύχτα σας. Και χρόνια πολλά (αν και καθυστερημένα) στο Δημήτρη που φυλάει σκοπιά στο άβαταρ. Δημήτρη!!!! Αυτά τα σύννεφα κουνήθηκαν! Πυροβόλισέ τα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ 13 Φεβ 2009, 12:32

^εξίσωση καλώς γύρισες!πρόσεξε μόνο μην ξαναχάσεις το δρόμο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How bo you bo?
Admin
How bo you bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 808
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 01/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ 13 Φεβ 2009, 18:30

Welcome back εξισωση! Περισσοτερο φιλοσοφημενος ή μου φαινεται;; Hm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tilekouventoula.forumgreek.com
A.R
Mod
A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 34
Registration date : 02/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ 13 Φεβ 2009, 20:12

Aχ το φορουμ! γεια σας παιδακια!!!!!!! εξισωση σε χασαμε! Razz
Τι κανετε?? πως πηγε η εξεταστικη σε οσους διναν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ηλικία : 32
Registration date : 15/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ 13 Φεβ 2009, 21:57

Γιώργο επέστρεψες, αλλά παραμένεις ακόμα μια ταπεινή εξίσωση; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://incognito.forumotion.com
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : Εδώ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ 14 Φεβ 2009, 03:09

Πάντα.
Είχα δουλειές με χάρτες: Έφτιαξα έναν χάρτη της Λήμνου, δύο πληθυσμιακούς ανά νομό της Ελλάδας, δύο συγκοινωνιακούς (έναν αεροπορικών πτήσεων στην Ελλάδα και έναν υπεραστικού ΚΤΕΛ Λέσβου), μία εργασία για τα δίκτυα μεταφορών στην Ευρωπαϊκή Ένωση, είχα εξεταστική (στην οποία νομίζω ότι θα πάρω σε όλα τα μαθήματα γύρω στο 9) και μου μένει μια εργασία ακόμα την οποία θα κάνω μέσα στο Σαββατοκύριακο και περιλαμβάνει και ένα χάρτη χρήσεων γης της Λέσβου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : Εδώ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΣαβ 14 Φεβ 2009, 03:18

loraX έγραψε:
^εξίσωση καλώς γύρισες!πρόσεξε μόνο μην ξαναχάσεις το δρόμο!
Δεν τον χάνω τώρα. Βρήκα τα πουλάκια που μου είχαν φάει το χαλάζι, τα χτύπησα με μια σφεντόντα και έριξα αυτά πίσω μου για σημάδι. Ανησυχώ μόνο μήπως πάνε και μου τα φάνε τίποτα γάτες τώρα. Αλλά και έτσι να γίνει εγώ έχω τον τρόπο μου: θα βάλω εκείνες για σημάδι. Και αν τολμίσουν μετά και έρθουν τίποτα ποντίκια και τις φάνε, θα φέρω το Δημήτρη που φυλάει σκοπιά στο άβαταρ να τα κυνηγήσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ηλικία : 32
Registration date : 15/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ 15 Φεβ 2009, 02:24

Μμμμ... αυτό με τους χάρτες με ενθουσιάζει. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://incognito.forumotion.com
A.R
Mod
A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 34
Registration date : 02/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ 15 Φεβ 2009, 23:53

πω πω πω ολα τα μαθηματα με 9 περιπου....
πω πω απιαστο ονειρο.... Idea
μα καλα γιατι μας τα λες αυτα βρε γιωργο, να με πληγωσεις θελεις??? Evil or Very Mad
ακου 9 σε ολα πανω κατω... καλα ενταξει τι να πω τωρα... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : Εδώ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ 16 Φεβ 2009, 02:21

όχι δε θέλω να σε πληγώσω. δηλαδή θέλω, αλλά δεν τα λέω γι' αυτό. τα είπα επειδή μας ρώτησες πολύ ευγενικά και όπως είναι γνωστό, η ευγένεια υποχρεώνει.

κοίτα, εμένα μου αρέσει η σχολή μου και μου αρέσει και να μαθαίνω πράγματα και να ασχολούμαι και να διαβάζω. και πηγαίνω και σε όλες τις παραδόσεις. γι αυτό τα πηγαίνω καλά.

πάω να κοιμηθώ νωρίς τώρα γιατί αύριο είναι η πρώτη μέρα του εξαμήνου. είχα καταντήσει την τελευταία εβδομάδα να κοιμάμαι στις 4 και στις 5 για να μου βγουν οι χάρτες συμμετρικοί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : Εδώ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 17 Φεβ 2009, 00:51

ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες. για πλάκα το ειπα αυτό στην αρχή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
A.R
Mod
A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 34
Registration date : 02/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 17 Φεβ 2009, 11:04

παρεξηγηθηκα τελειωσε. δε σου ξαναμιλαω!
Λεω και να "παραιτηθω" και απο το φορουμ. ΤΕΛΟΣ! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How bo you bo?
Admin
How bo you bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 808
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 01/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 17 Φεβ 2009, 18:36

^^ Η αλήθεια ειναι οτι οι παραδόσεις ειναι πολυ σημαντικες. Ειδικα σε καποια μαθηματα, δεν γινεται ετσι απλα να παρεις το βιβλιο και να διαβασεις.

Βεβαια, σε εμας στη Φιλοσοφικη, καποιοι καθηγητες ηταν ανυποφοροι. Π.χ. αυτοι των Βυζαντινων που ζουν σε αλλη εποχη...

Καποιοι καθηγητες θα πρεπει πρωτα να κανουν το μαθημα τους πιο ''θελκτικο'' και μεταδοτικο και να σταματησουν να διαμαρτυρονται γιατι δεν παταμε κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tilekouventoula.forumgreek.com
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : Εδώ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 17 Φεβ 2009, 21:57

Έλα ρε. Υπάρχει στ' αλήθεια ο Κωνσταντίνος Κατακουζινός;
Δε μου λες; Πλένονται και αυτοί οι δικοί σας καθηγητές με μπεταντίν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ηλικία : 32
Registration date : 15/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι 17 Φεβ 2009, 22:20

"Όλα απ' τη ζωή είναι βγαλμένα".. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://incognito.forumotion.com
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 18 Φεβ 2009, 16:27

καλησπερίζω την ομήγυρη!Τι κάνετε βρε??Μιας που λέτε για μαθήματα κι εξεταστικές, να σας πω κι εγώ τον πόνο μου:λοιπόν, έχω ήδη δώσει ένα μάθημα και 1 εργασία για την πρακτική, αύριο παραδίδω 6εργασίες για ένα επιλεγόμενο και άκουσον-άκουσον, την άλλη βδομάδα γράφω καθημερινά!απορώ ποιος έβγαλε ένα τόσο χάλια πρόγραμμα!δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A.R
Mod
A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 34
Registration date : 02/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 18 Φεβ 2009, 17:17

αχ πω πω Λυδια μου σε καταλαβαινω, εσεις απο οσο ξερω εχετε και κατι τεραααααστια βιβλια θεωρητικα, περαστικα περαστικα!
Εγω μονο ενα μαθημα ειχα σχεδον εξολοκληρου θεωρητικο περυσι "Ιστορια και εξελιξη των ιδεων στη φυσικη" λεγεται και ειναι τοοοοοσο μεγαλο που δεν το αντεχω... 2 φορες το εχω δωσει και φανταζομαι θα παει και για τριτη....

καλα οι παρακολουθησεις απο οτι βλεπω και εγω ειναι απαραιτητες γτ αλλιως χανεις την μπαλα. Εδινα χθες "διαφορικες εξισωσεις" το οποιο δεν ειχα παρακολουθησει και συνειδητοποιησα οτι δεν ηξερα καν να λυσω ενα τριπλο ολοκληρωμα.... τραγικο.. δε ξερω για τα θεωρητικα αλλα παιδια τα μαθηματικα αμα δεν τα παρακολουθησεις την εχεις πατησει ασχημα.. και εγω προσπαθω να σωσω τη κατασταση τωρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loraX
Mod
loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 510
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 18 Φεβ 2009, 17:50

^όντως, έχουμε πολύ μπλα-μπλα...άστα...δεν υπάρχει μάθημα που να χουμε μόνο ένα βιβλίο!

καλή επιτυχία ρε συ Γιώτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How bo you bo?
Admin
How bo you bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 808
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 01/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 18 Φεβ 2009, 18:35

y=αx+β έγραψε:
Έλα ρε. Υπάρχει στ' αλήθεια ο Κωνσταντίνος Κατακουζινός;
Δε μου λες; Πλένονται και αυτοί οι δικοί σας καθηγητές με μπεταντίν;


Κοιτα, αν πλενονται με μπεταντιν στο σπιτι τους δε ξερω! Laughing Laughing
Αλλα οτι υπαρχει οχι μονο ένας αλλα τουλάχιστον 5 ''Κατακουζηνοι'', υπαρχουν. Το διαβεβαιωνω εγω! Μπορει να ειναι και περισσοτεροι αλλα εγω αυτους τους 5 ειχα.
Ζουνε ακομη ατη βυζαντινη εποχη. Δεν ειναι υπερβολη. Πραγματικα, Κοραλι, απ'τη ζωη ειναι βγαλμενα! Δε μπορει , καποιον γνωστο θα ειχε ο Ρωμας και το εμπνευστηκε! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tilekouventoula.forumgreek.com
vicky!!!

vicky!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 18 Φεβ 2009, 20:00

How bo you bo? έγραψε:

Κοιτα, αν πλενονται με μπεταντιν στο σπιτι τους δε ξερω! Laughing Laughing
Αλλα οτι υπαρχει οχι μονο ένας αλλα τουλάχιστον 5 ''Κατακουζηνοι'', υπαρχουν. Το διαβεβαιωνω εγω! Μπορει να ειναι και περισσοτεροι αλλα εγω αυτους τους 5 ειχα.
Ζουνε ακομη ατη βυζαντινη εποχη. Δεν ειναι υπερβολη. Πραγματικα, Κοραλι, απ'τη ζωη ειναι βγαλμενα! Δε μπορει , καποιον γνωστο θα ειχε ο Ρωμας και το εμπνευστηκε! Razz

Υπάρχουν και χειρότεροι...πχ καθηγητές που μιλάνε στα λατινικα lol! Confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How bo you bo?
Admin
How bo you bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 808
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 01/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 18 Φεβ 2009, 20:18

Ωχχχχ!! Επεσες κι εσυ πανω του, ε;;; Καλα, αυτος ειναι τοσο αρχαιος που μπορει αυτη να ειναι ημητρικη του γλωσσα! LMAO LMAO LMAO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tilekouventoula.forumgreek.com
vicky!!!

vicky!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 300
Ηλικία : 36
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 12/10/2008

Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Chip chat topic   Το Chip chat topic - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ 18 Φεβ 2009, 20:39

Laughing όχι δεν τον πρόλαβα αλλά η φήμη του όπως φαίνεται έχει μείνει ακόμα(ειδικά η ιστορία με το ασανσέρ lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το Chip chat topic
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 14 από 17Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το Ευχο-topic

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΗΛΕΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ :: ΚΑΦΕΝΕΣ :: ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: